QD14TL02 Rev.02

| panel model | QD14TL02 Rev.02 |
|---|---|
| Zespół Marka | QDI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1280×800 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| QD14TL02 Rev.02 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 303.74×189.84 mm |
| Zarys | 319.5×205.5×5.5 mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H), Antireflection |
| Współczynnik kontrastu | 450:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 5/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu QDI QD14TL02 Rev.02.
QDI QD14TL02 Rev.02 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty QDI QD14TL02 Rev.02 pdf lub szczegółowej specyfikacji QDI QD14TL02 Rev.02 lub innych wyświetlaczy LCD QDI, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od QDI Dystrybutor QD14TL02 Rev.02 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
QDI QD14TL02 Rev.02 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty QDI QD14TL02 Rev.02 pdf lub szczegółowej specyfikacji QDI QD14TL02 Rev.02 lub innych wyświetlaczy LCD QDI, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od QDI Dystrybutor QD14TL02 Rev.02 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "QD14TL02 Rev.02"
- QDI QD14TL02 Rev.02
- Arkusz danych QD14TL02 Rev.02
- Obraz QD14TL02 Rev.02
- Cena QD14TL02 Rev.02
- Dystrybutor QD14TL02 Rev.02

